Početna

Kontakt

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike

Zavod za zaštitu okoliša i prirode
Radnička cesta 80/7
10 000 Zagreb

Tel:
+385 1 4886 840 
+385 1 5502 900 
+385 1 5502 980 - korisnička podrška za sustav ROO
+385 1 4628 880 - korisnička podrška za sustav e-ONTO

Fax:
+385 1 4826 173
+385 1 5502 901

E-pošta: zavod(AT)mzoe.hr

Elektronička kontaktna točka Zavoda za zaštitu okoliša i prirode za službeno dopisivanje tijela državne uprave: pisarnica(AT)haop.hr

 

 

  • Aljoša Duplić, p.o. ravnatelj

Tel: 01/4886-840 i 01/5502-900
Fax: 01/4886-850 i 01/5502-901
E-pošta: zavod@mzoe.hr


  • Sektor za okoliš

Branimir Pavlinec, načelnik sektora
Branimir.Pavlinec@mzoe.hr
Tel: 01 4886 858

                 Služba za informacijske sustave i izvještavanje
                 Neven Mileusnić, voditelj službe
                 Neven.Mileusnic@mzoe.hr
                 Tel: 01 5581 669

                 Služba za zaštitu zraka i klimatske aktivnosti
                 Hana Mesić, voditeljica službe
                 Hana.Mesic@mzoe.hr
                 Tel: 01 4886 854

                 Služba za otpad i sektorske pritiske
                 Đurđica Požgaj, voditeljica službe
                 Durdica.Pozgaj@mzoe.hr
                 Tel: 01 4628 877
 


  • Sektor za prirodu
Gabrijela Šestani, načelnica sektora
Gabrijela.Sestani@mzoe.hr
Tel: 01 5502 969

                  Služba za inventarizaciju, vrednovanje i praćenje stanja prirode
                  Luka Katušić
                  luka.katusic@mzoe.hr
                  Tel: 01 5502 950

                  Služba za razvoj mreže zaštićenih područja
                  Irina Zupan, voditeljica službe
                  Irina.Zupan@mzoe.hr
                  Tel: 01 5502 950

                  Služba za ekološku mrežu i održivost korištenja prirodnih dobara
                  Marija Sabolić, voditeljica službe
                  Marija.Sabolic@mzoe.hr
                  Tel: 01 5502 974